Відгуки про економічну кібернетику

LIFEINTERVIEW

9/6/20211 хв читати

Сьогодні, коли абітурієнти вирішують питання, куди поступати, реальні відгуки про економічну кібернетику допоможуть їм зорієнтуватися у виборі професії і закладу вищої освіти (ЗВО / ВНЗ / ВУЗу). У даному матеріалі ми зібрали думки учорашніх студентів-екашників (випускників освітньої програми “Економічна кібернетика”), які на поточний момент стали успішними, працюють у відомих ІТ-компаніях, банках, державних і приватних установах. Усе — з підтвердженням за допомогою скрінів. Тут юнаки і дівчата знайдуть слова про перспективу працевлаштування, можливість влаштуватися у провідних фірмах, потенціал, який дає освітня програма, за якою — майбутнє. Запрошуємо подивитися, не пошкодуєте!

Справжні відгуки про економічну кібернетику

Ми навмисне не стали збирати думки випускників кафедри АСМЕ, які вивчали економічну кібернетику. Це зроблено для того, щоб у наших потенціальних абітурієнтів не склалось враження, ніби ми спеціально агітуємо вступати в кращий універ подільського краю. Відгуки випускників Хмельницького національного університету представлені на іншій сторінці нашого сайту. Тут — цитати випускників інших вищих навчальних закладів з усієї України.

Ми також не стали переписувати і перекладати відгуки випускників про економічну кібернетику. Це зроблено зумисно – щоб інформація не втратила автентичності, реалістичності і правдивості.

Що говорять випускники різних років і вишів про економічну кібернетику

У поданому нижче відгуку кібернетик zzhov розповідає, що не мав жодних проблем з працевлаштуванням навіть після переїзду до США. Навпаки – там кілька разів цікавилися його дипломною роботою. А на запитання чи то скептика, чи то людини, яка щиро цікавилась економічною кібернетикою (Sergey Ponomarev), дав оригінальну відповідь щодо навчальних дисциплін, роботи під час навчання ще на третьому курсі тощо. Напевне його досвід стане у пригоді абітурієнтам 2022, які визначаються, куди після випуску зі школи подавати документи.

Інший учасник нашого заочного обговорення – Nik Shevcuk – міцно став на ноги завдяки тому, що свого часу поступив на економічну кібернетику. Він дає розгорнуту і цікаву відповідь на запитання, чому варто поступати на цю спеціальність. Тож рекомендуємо познайомитися і з цим відгуком про економічну кібернетику:

До речі, Юлія Володимирівна Тимошенко – екс-прем’єр-міністр України – була економістом кібернетиком і закінчила університет за освітньою програмою Економічна кібернетика. На скріншоті наступного відгуку наведено гіперпосилання, яке веде на пруф-ресурс. Кому цікаво – може набрати у стрічці браузера цей невеликий URL і на власні очі переконатися в усьому самому.

Автор наступного відгуку про економічну кібернетику – Ruslan Kolosovskyi – віддає належне тому факту, що свого часу поступив на спеціальність ЕК. Завдяки їй він досяг успіху у житті і вже, мабуть, створив власний солідний бізнес.

А тут своїми враженнями відверто ділиться випускник іншого подільського ВНЗ – Руслан Савчишин. Сьогодні він успішний ІТ-підприємець, співзасновник кількох підприємств у галузі робототехніки, програмування, розробки ШТ-проектів. Сподіваємось, його відгук про економічну кібернетику справить враження на абітурієнтів України 2022, які визначаються зі вступом та з майбутнім навчанням.

На цьому скрін-шоті інженер-програміст відомої айтішної компанії “Argo Sofware Engeneering” Володимир Місай відверто ділиться про те, що завдяки навчанню на економічній кібернетиці має можливість одночасно працювати у кількох IT-компаніях. Наводимо скрін його відгуку про спеціальність.

Підводячи підсумок

Таким чином, сьогоднішні абітурієнти – випускники середніх загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів – які постали перед вибором, куди піти вчитися, в який вищий навчальний заклад подавати документи, мають прийняти для себе доленосне рішення. Їх вибір має ґрунтуватися на врахуванні багатьох чинників, включаючи відгуки випускників, які вивчали економічну кібернетику. Бажаємо усім їм правильного вибору! І будемо дуже раді бачити серед наших студентів. Поступайте у Хмельницький національний універ – не пошкодуєте!

Джерело: Економічна кібернетика