Презентація геоінформаційної системи Коростенської міської територіальної громади

BUSINESS

10/10/20211 хв читати

30 вересня 2021 року компанія «МагнетікВан Муніципальні Технології» провела презентацію геоінформаційної системи (ГІС) Коростенської міської територіальної громади.

Захід відбувся за участю представників Відділу архітектури та містобудування й Відділу управління земельних відносин та комунальної власності Коростенської міської ради. Також близько 28 представників територіальних громад взяли участь у презентації ГІС Коростенської громади в режимі онлайн.

Виконавчий директор компанії «МагнетікВан Муніципальні Технології» Володимир Подобівський привітав представників Коростенської громади із приєднанням до цифрових громад України.

На презентації висвітлено функціональні можливості геопорталу містобудівного та земельного кадастрів, продемонстровано переваги використання цих модулів для автоматизації діяльності працівників відділу містобудування та земельних відносин.

На заході також було надано детальну інформацію про вже доступні ресурси, які містить геоінформаційна система Коростенської громади на даний час – містобудівна документація (генеральні плани населених пунктів громади, детальні плани території міста Коростеня, Історико-архітектурний опорний план міста Коростеня, План зонування території  міста Коростеня, Адресний реєстр громади, а також цифрова топографо-геодезична основа міста Коростеня) та земельний кадастр громади.

Під час жвавої дискусії обговорювались важливі моменти щодо використання вже наявних модулів Геопорталу та додаткові можливості й ресурси для наповнення ГІС, зокрема заплановано додаткові модулі та шари.

Ознайомитись з геоінформаційною системою Коростенської міської територіальної громади можна за посиланням.

Дякуємо всім учасникам презентації та представникам Коростенської громади за співпрацю та довіру до компанії «МагнетікВан Муніципальні Технології»!