Презентація Геоінформаційної системи інвестиційної привабливості та Інтерактивної туристичної карти Радомишльської громади

BUSINESS

11/7/20211 хв читати

Хочемо поділитися приємною новиною  – ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” успішно реалізувало ще  один важливий проект – Геоінформаційну систему (ГІС) інвестиційної привабливості та Інтерактивну туристичну карту Радомишльської територіальної громади Житомирської області.

29.10.2021р. представники компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології” провели виїзну презентацію ГІС інвестиційної привабливості та інтерактивної туристичної карти в м. Радомишлі за сприяння Радомишльської міської ради. Також подія транслювалася в режимі онлайн, де понад 10 громад приєдналися до участі в цьому заході.

На презентації було продемонстровано доступні ресурси, які містить Геоінформаційна система Радомишльської громади на даний час в плані туристичного та інвестиційного потенціалу (туристичну та інвестиційну карти й інвестиційний паспорт Радомишльщини), висвітлено функціональні можливості й переваги використання цих модулів. Зокрема, представлений на заході  інвестиційний паспорт Радомишльської громади, став першим цифровим ресурсом, в якому зібрано та систематизовану всю інформацію про громаду у розрізі старостинських  округів. Інвестиційний паспорт містить інформацію про конкурентні переваги громади, її економічний потенціал, пріоритетні напрямки для інвестування, інформацію про успішну співпрацю з міжнародними партнерами, інвестиційні пропозиції для інвесторів (земельні ділянки, вільні виробничі площі для оренди чи продажу тощо).

Ознайомитись з геоінформаційною системою Радомишльської міської територіальної громади можна за посиланням.

Дякуємо всім учасникам презентації, представникам Радомишльської територіальної громади та партнерам за співпрацю і довіру до компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології”!

Детальніша інформація про геоінформаційні системи за посиланням.

З питань впровадження геоінформаційної системи для Вашої громади, просимо звертатися за тел.:  +38 094 974 92 13, e-mail: contact@magneticonemt.com