Презентація геоінформаційної системи Головного управління ДСНС України у Тернопільській області

BUSINESS

11/17/20211 хв читати

15 листопада 2021 року відбулась презентація геоінформаційної системи (ГІС) Головного управління ДСНС України у Тернопільській області. Над розробкою цієї інтерактивної карти працювали спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” та спільно з представниками ГУ ДСНС України у Тернопільській області даний ресурс введено в режим тестової експлуатації.

Засновник ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології”, Руслан Савчишин під час заходу презентував переваги та функціональні можливості геоінформаційної системи, а також важливість її подальшого розвитку відповідно до потреб служби.

На даний час геоінформаційна система Головного управління ДСНС України у Тернопільській області містить такі доступні ресурси: Форму оперативного залучення підрозділу, Інтерактивну карту, Модуль моніторингу справності протипожежного водопостачання та Інформаційний модуль моніторингу діяльності підрозділів.
Ознайомитись з ГІС ДСНС можна за посиланням.

Інструменти даної програми дозволяють миттєво відобразити усі найближчі до виникнення надзвичайної події вододжерела, прокласти найоптимальніший маршрут слідування, побачити захисні споруди цивільного захисту, межі територіальних громад тощо. Таким чином, ГІС ДСНС допоможе диспетчерам швидше та чіткіше реагувати на виклики, відповідно до змін нових меж районів та зон виїздів державних пожежно-рятувальних підрозділів.
Віктор Маслей, начальник ГУ ДСНС України у Тернопільській області, висловив впевненість, що така геоінформаційна система стане необхідним інструментом в оперативному управлінні силами та засобами ДСНС не лише в нашій області, а й за її межами.

Дякуємо всім учасникам презентації, представникам Головного управління ДСНС України у Тернопільській області за спільну роботу та довіру до компанії “МагнетікВан Муніципальні Технології”.

Детальніша інформація про геоінформаційні системи доступна за посиланням.
Щодо впровадження геоінформаційної системи просимо звертатися за телефоном: +380949749213, e-mail: contact@magneticonemt.com