Етногастрокарта Приазов’я

BUSINESS

10/8/20211 хв читати

Спеціалісти ТОВ “МагнетікВан Муніципальні Технології” в рамках проекту “Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря”, який реалізується ГО «Агенти змін!», розробили унікальний продукт – Етногастрокарту Приазов’я. Це інтерактивна карта, що дозволяє здійснити віртуальний тур гастрономічним Приазов’ям та є ідейним проектом членкинь робочої групи селища Кирилівка.

Важливість цього проекту полягає в тому, що він сприятиме розвитку туристичної галузі, урізноманітнить програму перебування туристів на відпочинку й дасть значний поштовх детальному вивченню історії, культури та зближенню й об’єднанню всього населення України.

Нашим завданням було створити зручний додаток для того, щоб гості, які приїхали у Приазов’я, мали змогу також піти у заклади автентичних кухонь різних національних меншин, що залишились проживати біля Азовського моря. А завдяки двомовному картографічному додатку та QR-кодам, туристи, в тому числі іноземці, мають можливість самостійно познайомитись з історією різних етносів та дізнатись, яким чином формувалась національна кухня регіону.

Етногастрокарта Приазов’я є локальною субсидією, наданою в рамках проекту “Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Азовського моря”, який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

Ознайомитися з картою можна за посиланням:

https://azovetnokarta.maps.arcgis.com/…/index.html…

При виникненні запитань та для ознайомлення з додатковими можливостями туристичної інтерактивної карти, просимо перейти на сайт компанії:

https://magneticonemt.com/interaktyvna-turystychna-karta/